MODEKO

O NAS

STRONA GŁÓWNA - O NAS

O FIRMIE

Firma Modeko Roman Gulczyński rozpoczęła działalność w branży odpadowej w 2015 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się szeroko pojętą ochroną środowiska. Jesteśmy jedną z największych tego typu firmą na Dolnym Śląsku, zajmujących się zbieraniem szerokiej gamy odpadów przemysłowych niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne, jak również świadczymy usługi transportu odpadów i innych towarów. Główną domeną działalności firmy Modeko jest skup olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych. Dysponujemy nowoczesną, specjalistyczną flotą samochodową obejmującą:

CYSTERNY SPECJALISTYCZNE ADR

POJAZDY ASENIZACYJNE O POJEMNOŚCIACH 6m3 i 15m3

POJAZDY SKRZYNIOWE O POJEMNOŚCI DO 3,5 TONY

ZESTAWY Z NACZEPAMI TYPU BURTO-FIRANKA I WALKING FLOOR

Dzięki tak różnorodnej flocie samochodowej dajemy Państwu gwarancję odbioru odpadu gdziekolwiek i w czymkolwiek jest on magazynowany. Pracownicy firmy Modeko wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami oraz długoletnim doświadczeniem w branży odpadowej i transportowej. Ponadto, posiadamy szerokie zaplecze techniczne, które jest sukcesywnie unowocześniane i dostosowywane do wymogów prawa.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z branży produkcyjnej i motoryzacyjnej. Naszymi partnerami są również czołowe firmy działające w branży odpadowej. Wyżej wymienione czynniki są gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie. W związku z szerokim zasięgiem działalności firmy proponujemy współpracę w zakresie odbioru odpadów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usługi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zatrudnienie firmy, która specjalizuje się w odbiorze odpadów to wygodne rozwiązanie. Decydując się na taką opcję, unikasz konieczności samodzielnego transportowania śmieci do odpowiednich punktów zbiorczych. Wykwalifikowany personel dysponujący specjalistycznym sprzętem wykona te czynności sprawnie, szybko i co najważniejsze terminowo. Można również być pewnym, że materiały będą prawidłowo posegregowane i przygotowane do recyklingu. 

Nie można również pominąć kwestii ochrony środowiska. Nasza działalność opiera się na obowiązujących przepisach prawa, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi klienci mogą być pewni, że proces utylizacji odpadów będzie przebiegać w sposób ekologiczny.

Warto również wziąć pod uwagę aspekt ekonomiczny. Profesjonalne zarządzanie odpadami z naszej strony może okazać się dla Ciebie i Twojej firmy korzystne także pod względem finansowym. W przypadku zakładów pracy, które generują duże ilości odpadów, korzystanie z usług naszej firmy może wpłynąć na znaczne zmniejszenie kosztów związanych z utylizacją materiałów. Ze względu na to, że niektóre odpady można wykorzystać jako surowce wtórne, wybrane firmy mogą również liczyć na zapłatę. Jest więc to również dodatkowe źródło dochodu. Stali klienci otrzymują od nas również zniżki, co dodatkowo wpływa na obniżenie wydatków. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz się czegoś więcej o niej dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy członkiem programu Kapitalna Firma

Kapitalna firma

NASZE USŁUGI

ODPADY

ZGŁOŚ ODBIÓR

Złóż zlecenie na odbiór odpadów, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Informacje podstawowe:

Adres odbioru:

Rodzaj odpadu:

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej usługi oraz odpowiemy na wszystkie pytania

KONTAKT

ul. Klonowa 3
56-120 Brzeg Dolny

USŁUGI

Odpady płynne

Oleje przepracowane

Odbiór pozostałych odpadów

Transport

Doradztwo w zakresie gospodarki
odpadami

GODZINY PRACY

Pon.-Pt. - 7:00-16:00

Sob.-Nd. - Nieczynne