MODEKO

O NAS

STRONA GŁÓWNA - O NAS

O FIRMIE

Firma Modeko Roman Gulczyński rozpoczęła działalność w branży odpadowej w 2015 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się szeroko pojętą ochroną środowiska. Jesteśmy jedną z największych tego typu firmą na Dolnym Śląsku, zajmujących się zbieraniem szerokiej gamy odpadów przemysłowych niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne, jak również świadczymy usługi transportu odpadów i innych towarów. Główną domeną działalności firmy Modeko jest odbiór i zagospodarowanie olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych. Dysponujemy nowoczesną, specjalistyczną flotą samochodową obejmującą:

CYSTERNY SPECJALISTYCZNE ADR

POJAZDY ASENIZACYJNE O POJEMNOŚCIACH 6m3 i 15m3

POJAZDY SKRZYNIOWE O POJEMNOŚCI DO 3,5 TONY

ZESTAWY Z NACZEPAMI TYPU BURTO-FIRANKA I WALKING FLOOR

Dzięki tak różnorodnej flocie samochodowej dajemy Państwu gwarancję odbioru odpadu gdziekolwiek i w czymkolwiek jest on magazynowany. Pracownicy firmy Modeko wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami oraz długoletnim doświadczeniem w branży odpadowej i transportowej. Ponadto, posiadamy szerokie zaplecze techniczne, które jest sukcesywnie unowocześniane i dostosowywane do wymogów prawa.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z branży produkcyjnej i motoryzacyjnej. Naszymi partnerami są również czołowe firmy działające w branży odpadowej. Wyżej wymienione czynniki są gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie. W związku z szerokim zasięgiem działalności firmy proponujemy współpracę w zakresie odbioru odpadów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usługi.

Jesteśmy członkiem programu Kapitalna Firma

Kapitalna firma

NASZE USŁUGI

ODPADY

ZGŁOŚ ODBIÓR

Złóż zlecenie na odbiór odpadów, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Informacje podstawowe:

Adres odbioru:

Rodzaj odpadu:

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej usługi oraz odpowiemy na wszystkie pytania

KONTAKT

ul. Klonowa 3
56-120 Brzeg Dolny

USŁUGI

Odpady płynne

Oleje przepracowane

Odbiór pozostałych odpadów

Transport

Doradztwo w zakresie gospodarki
odpadami

GODZINY PRACY

Pon.-Pt. - 7:00-16:00

Sob.-Nd. - Nieczynne