USŁUGI

DORADZTWO W ZAKRESIE
GOSPODARKI ODPADAMI

STRONA GŁÓWNA - USŁUGI - DORADZTWO W ZAKRESIE GOSPODARKI ODPADAMI

DORADZTWO W ZAKRESIE
GOSPODARKI ODPADAMI

INFORMACJE

Doradztwo w zakresie gospodarki odpadami to kolejny element naszej działalności. Pewne jest, że każde przedsiębiorstwo generuje zróżnicowane typy odpadów, które wymagają indywidualnego podejścia pod względem ich zagospodarowania. Mogą to być m.in. odpady płynne, niebezpieczne oraz wymagające specjalnego przechowywania i transportu, jak np. zużyte oleje. 

Nasza oferta to również prowadzenie na życzenie klienta szczegółowej analizy potrzeb oraz spersonalizowanie strategii gospodarki odpadami przy uwzględnieniu specyfiki jego firmy. Polega to na identyfikacji rodzajów oraz ilości generowanych materiałów, dobrane odpowiedniej metody na ich wywóz i utylizację oraz podjęciu działań, które jeszcze bardziej podniosłyby efektywność zarządzania odpadami. Nasze rekomendacje uwzględniają zarówno aspekty ekonomiczne, jak i środowiskowe, co pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzamy zakres usług, świadcząc doradztwo oraz konsulting dla klientów w zakresie gospodarki odpadami. Nasi eksperci chętnie podpowiedzą, jak poprawnie należy ewidencjować odpady, doradzą w zakresie sprawozdawczości. Wprowadzimy nowych klientów do BDO, udzielając pomocy w przygotowaniu Karty przekazania odpadu. Odpowiemy Państwu na pytania:

Jak wystawić nową kartę przekazania odpadów?

Kto musi wystawić kartę przekazania odpadów?

Formalności zostaw nam

Prawidłowe zarządzanie systemem gospodarki odpadami wiąże się z dopełnieniem wszystkich niezbędnych norm prawnych oraz technicznych. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa w zakresie prowadzenia wymaganej dokumentacji, w tym wniosków o pozwolenia, raporty oraz plany gospodarowania odpadami. 

To jednak nie wszystko. Jesteśmy świadomi, że wiedza pracowników ma fundamentalne znaczenie w kwestii efektywnego zarządzania odpadami, w związku z tym w ramach naszych usług oferujemy także szkolenia i warsztaty dla osób pracujących w przedsiębiorstwach. W ramach zajęć poruszamy zagadnienia dotyczące prawidłowego segregowania odpadów oraz pomagamy w utrwalaniu procedur postępowania z odpadami niebezpiecznymi. Wszystkie nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Prowadzone są przez doświadczonych specjalistów według wcześniej uzgodnionego harmonogramu.

Zapraszamy już dziś do zaznajomienia się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 

Cały katalog odpadów mogą Państwo znaleźć pod adresem:

PROCES

POZOSTAŁE USŁUGI

ODPADY

ZGŁOŚ ODBIÓR

Złóż zlecenie na odbiór odpadów, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Informacje podstawowe:

Adres odbioru:

Rodzaj odpadu:

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej usługi oraz odpowiemy na wszystkie pytania

KONTAKT

ul. Klonowa 3
56-120 Brzeg Dolny

USŁUGI

Odpady płynne

Oleje przepracowane

Odbiór pozostałych odpadów

Transport

Doradztwo w zakresie gospodarki
odpadami

GODZINY PRACY

Pon.-Pt. - 7:00-16:00

Sob.-Nd. - Nieczynne